سما ساین
منو موبایل

سما ساین

سما ساین تولید کننده تابلو بیمارستانی با کیفیت

Reading Time: 4 minutes


تابلوبیمارستانی
امروزه نقش تابلو بیمارستانی راهنما بیمارستان ها ، درمانگاه ها و.. برای راهنمایی بهتر شهروندان و بیماران قابل انکار نیست . در بیمارستان ها این نقش پر رنگ تر و مهم تر جلوه می کند ، بیماران و همراهان بیماران در هنگام مراجعه به بیمارستان به دلیل حال جسمی و روحی نامطلوب از سردرگم شدن در بخش های مختلف بیمارستان بیزارند . در این مقاله قصد داریم با توضیح دقیق و تخصصی برند سماساین تولید کننده انواع تابلو بیمارستانی با کیفیت در جدیدترین طرح ها با تیم و کادری مجرب و متخصص در امر تولید تابلوبیمارستانی بسیار حرفه ای و سازمان دهی شده اقدام به تولید تابلو بیمارستانی مرغوب می کند . مجموعه سما با برند تجاری سما ساین با بهره گیری از تیم حرفه ای و کادری مجرب با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات تجهیز شده و پیشرفته با کیفیتی فوق العاده اقدام به تولید تابلو بیمارستانی در انواع سایز و مدل ها با تکیه بر تجربه چندین ساله و تیم و کادر مجرب فعالیت خود را در این زمینه ادامه می دهد .
در گذشته استفاده از تابلو ها زیاد در بیمارستان ها باب نبود اما در این دهه های اخیر برای راهنمایی بیشتر بیماران و مراجعه کنندگان و همچنین به دلیل گستردگی مراکز درمانی و بیمارستان ها امروزه بیمارستان ها
برای بهبود موضوع مسیریابی اقدام به سفارش انواع تابلو بیمارستانی درداخل و محوطه بیمارستان نموده اند

. 
انواع تابلو بیمارستانی
شرکت سما ساین تولید کننده انواع تابلو بیمارستانی اعم از :
·        تابلو های ایستاده که در ورودی بیمارستان ها و به ویژه ورودی اصلی به کار می رود .
·        تابلو های تک پایه که ساخته شده از جهت نما و یک پایه ساخته شده و بیشتر برای چندراهی ها و نشان دادن جهت هرمکان با ذکر نام هرقسمت استفاده می شود .
·        رعایت و توجه به ایمنی بیمارستان نیز به منظور حفظ سلامت بیماران و مراجعه کنندگان امری ضروری است بنابراین تابلو های ایمنی دسته دیگری از تابلو های بیمارستانی می باشد .
·        تابلو های ایمنی اختصاصی هر بیمارستان مطابق با استاندارد های آتش نشانی ها
·        تابلو های رومیزی دو طرفه که معمولا سایز آن ها کوچک و با طراحی شیک شرکت سما ساین می باشد .
·        یکسری دستگاه ها و تجهیزات در بیمارستان ها هستند که به منظور اطلاع رسانی راهنمایی نحوه استفاده از دستگاه ها موجود می باشد .
·        دسته دیگر تابلو رومیزی معرفی اشخاص و سمت های شغلی آنان است .
·        تابلو وضعیت برای نشان دادن ورود ممنوع یا آزاد .
·        تابلو های معرفی پزشک  و مطب ها و نوع تخصص  هر پزشک .
·        تابلو برنامه غذایی بیمارستان مختص پرسنل و بیماران بیمارستان .
·        تابلو حضور یا عدم حضور پزشکان در بیمارستان یا درمانگاه .
·        تابلو ایستاده مسیریابی .
·        خطوط مسیریابی که با رنگ های مشخص و مختلف برای مسیریابی افراد در کف زمین بیمارستان چسبانده می شود .
·        تابلو راهنمای مسیر که وجود این تابلو ها مسیریابی و رفتن به هر واحد موردنظر از بیمارستان را آسان می کند .


انواع دیگر تابلو های علائم بیمارستانی :
·        تابلو مخصوص بخش اطفال
·        تابلو مشخصات بیمار که نام بیمار و نوع بیماری نام پزشک و.. درآن درج می شود .
·        تابلو اتاق ها و تخت ها
·        تابلو بیمارستانی عنوان بخش ها
·        تابلوهای پیکتوگرام که با نماد هایی ویژه برای افراد کم سواد ، بی سواد و .. راهنمایی می کند .
·        تابلو عنوان واحد ها که برای معرفی و آشنایی مراجعه کنندگان با هر بخش یا واحد بیمارستان مانند : صندوق ، پذیرش ، مراقبت های ویژه و .. می باشد .
مجموعه سما با برند تجاری سما ساین با بهره گیری از تیم حرفه ای و کادری مجرب با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات تجهیز شده و پیشرفته با کیفیتی فوق العاده اقدام به تولید تابلو بیمارستانی در انواع سایز و مدل ها با تکیه بر تجربه چندین ساله و تیم و کادر مجرب فعالیت خود را در این زمینه ادامه می دهد . برند سماساین تولید کننده انواع تابلو بیمارستانی با کیفیت در جدیدترین طرح ها با تیم و کادری مجرب و متخصص در امر تولید تابلوبیمارستانی بسیار حرفه ای و سازمان دهی شده اقدام به تولید تابلو بیمارستانی مرغوب می کند .

چرا شرکت سما ساین ؟
 
امروزه نقش تابلو بیمارستانی راهنما بیمارستان ها ، درمانگاه ها و.. برای راهنمایی بهتر شهروندان و بیماران قابل انکار نیست . در بیمارستان ها این نقش پر رنگ تر و مهم تر جلوه می کند ، بیماران و همراهان بیماران در هنگام مراجعه به بیمارستان به دلیل حال جسمی و روحی نامطلوب از سردرگم شدن در بخش های مختلف بیمارستان بیزارند . در این میان انتخاب برند تجاری معتبر ، حرفه ای و استاندارد بسیار حائز اهمیت است ، شرکت سما ساین با گرد آوری نیرو های کارکشته کرابلد و متخصص اقدام به برنامه ریزی دقیق و حرفه ای ، طراحی ، چاپ و تولید انواع تابلو بیمارستانی با پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات از دهه 70 تاکنون با انجام تحقیقات فرآوان در حیطه تخصصی خود و در جهت بهبود کیفیت تولیدات خود دست به کار شده است تا بهترین تابلو های بیمارستانی را ا بالاترین کیفیت و تنوع و با هدف جلب رضایت مشتری ارائه دهد . این شرکت از چند اصول کلی برای بهره وری و در مسیر موفقیت خود پیروی کرده است : این اصول عبارتند از : استفاده کردن از الگو های ساختاریافته مناسب ، طراحی های متفاوت توسط تیم مجرب و متخصص طراح ، مورد استفاده قرار دادن یک نقشه کامل برای پیدا کردن دید کلی و راهنمایی بهتر مخاطب .
مطالب مرتبط
سید حسین موسویان -مدیر عامل سما ساین

خبر | صادرات صنایع تابلوسازی به کشورهای همسایه با وجود چالش‌های تامین مواد اولیه

Reading Time: 2 minutes مدیرعامل شرکت پرتوآوران سما گفت: در زمینه تامین مواد اولیه برای ساخت تابلوهای راهنما و تابلوهای مسیریابی داخل و خارج […]

2 دقیقه مطالعه مشاهده
تابلو بیمارستانی

آنچه در مورد تابلو بیمارستانی باید بدانید

Reading Time: 4 minutes تابلوهای بیمارستانی ، نشانه‌هایی هستند که چون با کلمات قابل‌فهم و ساده نوشته‌شده‌اند ، در کمترین زمان ممکن  صحیح‌ترین مسیر […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده
لایت باکس

پرسش و پاسخ‌هایی در مورد لایت باکس

Reading Time: 4 minutes کاربرد گسترده‌ی لایت باکس‌ها ، به‌عنوان شاخص‌های درخشان برای معرفی شرکت‌ها و برندهای تجاری ، تنوع زیادی از این محصولات […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.