سما ساین
منو موبایل

سما ساین

خبر | صادرات صنایع تابلوسازی به کشورهای همسایه با وجود چالش‌های تامین مواد اولیه

Reading Time: 2 minutes

مدیرعامل شرکت پرتوآوران سما گفت: در زمینه تامین مواد اولیه برای ساخت تابلوهای راهنما و تابلوهای مسیریابی داخل و خارج ساختمان، مشکلات عدیده ای داریم که نیازمند رسیدگی مسئولان ذیربط است.

به گزارش کارآفرین نیوز، شرکت پرتوآوران سما با نام تجاری سما ساین از سال ۱۳۹۵ در حوزه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع تابلوهای راهنما و مسیریابی داخل و خارج ساختمان فعالیت دارد.

این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته، انواع محصولات و خدمات را با به روزترین استانداردهای بین المللی به سازمان ها، ارگان های دولتی و خصوصی، مراکز درمانی، مجتمع های تجاری و مسکونی، هتل ها، فرودگاه ها و… ارائه می کند.

سیدحسین موسویان، مدیرعامل شرکت پرتوآوران سما در گفتگو با کارآفرین نیوز در خصوص فعالیت های این مجموعه اظهار کرد: این شرکت در زمینه طراحی، مشاوره و تولید انواع تابلوهای راهنمای مسیر و مسیریابی در صنعت بیمارستانی و فرودگاهی و… در کشور فعالیت دارد.

وی با اشاره به اینکه در این شرکت برای ۲۰ نفر شغل ایجاد شده است، گفت: پرتوآوران سما از آغاز فعالیت در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع تابلوهای راهنما و مسیریابی ساختمانی موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد و HSE شده و طی این مدت توانستیم به باکیفیت تر شدن و به روزتر شدن صنعت تابلوسازی در کشور کمک کنیم.

مدیرعامل شرکت پرتوآوران سما خاطرنشان کرد: از مهم ترین مشتریان پرتوآوران سما می توان به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و همچنین بیمارستان های دولتی و خصوصی اشاره کرد.

وی گفت: علاوه بر تامین نیاز داخل، به بحث صادرات نیز ورود کرده و توانستیم محصولاتمان را به کشورهای عراق و ترکیه صادر کنیم. در حال حاضر نیز در حال رایزنی با دیگر کشورهای همسایه هستیم.

موسویان با اشاره به مشکلات موجود در این حوزه، خاطرنشان کرد: در زمینه تامین مواد اولیه مشکلات عدیده ای داریم و امیدواریم مسئولان مرتبط با حوزه ساخت تابلوهای راهنما و مسیریابی داخل و خارج ساختمان، زمینه ای فراهم کنند تا مواد اولیه مورد نیاز این حوزه که وارداتی است، به شکل سهل تر و سریعتری در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد تا بتونیم در تولید نهایی محصولاتمان موفق تر عمل کنیم.

مطالب مرتبط
تابلو بیمارستانی

آنچه در مورد تابلو بیمارستانی باید بدانید

Reading Time: 4 minutes تابلوهای بیمارستانی ، نشانه‌هایی هستند که چون با کلمات قابل‌فهم و ساده نوشته‌شده‌اند ، در کمترین زمان ممکن  صحیح‌ترین مسیر […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده
لایت باکس

پرسش و پاسخ‌هایی در مورد لایت باکس

Reading Time: 4 minutes کاربرد گسترده‌ی لایت باکس‌ها ، به‌عنوان شاخص‌های درخشان برای معرفی شرکت‌ها و برندهای تجاری ، تنوع زیادی از این محصولات […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده
تابلو ایمنی

نشانه ها و تابلو های ایمنی

Reading Time: 4 minutes 1 – علامتها ايمني ( تعاريف و طریق کاربرد ) علائمی که بوسیله تابلو ایمنی , رنگ , نماد نورانی […]

4 دقیقه مطالعه مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.