• تلفن دفتر مرکزی: 02177612969
منو

راهنمای طبقات

سما ساین

همه در مسیر مقصد

تابلوهای راهنمای طبقات

برای راهنمایی مراجعین، در هر ساختمان از تابلو راهنمای طبقات استفاده می‌شود. در تابلو راهنمای طبقات تمام طبقات ساختمان با کاربری آن ذکر شده است به علاوه کاربری هر اتاق در هر طبقه نیز مشخص می‌شود. این نوع تابلو، از جنس‌های متفاوتی نظیر شیشه، فلز، پلاستیک و…  تهیه می‌گردد. این مواد شاکله یا استراکچر تابلو راهنمای طبقات را شکل می‌دهد. چاپ بر روی آنها به وسیله دستگاه‌های بسیار پیشرفته لیزری صورت می‌گیرد

امروزه نقش تابلو راهنما در بیمارستان ها، درمانگاه ها و.. برای راهنمایی بهتر شهروندان و بیماران قابل انکار نیست. در بیمارستان ها این نقش پر رنگ تر و مهم تر جلوه می‌کند، بیماران و همراهان بیماران در هنگام مراجعه به بیمارستان به دلیل حال جسمی و روحی نامطلوب از سردرگم شدن در بخش های مختلف بیمارستان بیزارند. در این مقاله قصد داریم بپردازیم به توضیح دقیق و تخصصی برند سماساین تولید کننده انواع تابلو بیمارستانی با کیفیت در جدیدترین طرح‌ها با تیم و کادری مجرب و متخصص در امر تولید تابلو بیمارستانی بسیار حرفه‌ای و سازمان‌دهی شده که اقدام به تولید تابلو بیمارستانی مرغوب می‌کند. مجموعه سما با برند تجاری سما ساین با بهره گیری از تیم حرفه ای و کادری مجرب با استفاده از دستگاه‌ها و ماشین آلات تجهیز شده و پیشرفته با کیفیتی فوق العاده اقدام به تولید تابلو بیمارستانی در انواع سایز و مدل ها با تکیه بر تجربه چندین ساله و تیم و کادر مجرب فعالیت خود را در این زمینه ادامه می‌دهد.
در گذشته استفاده از تابلوها زیاد در بیمارستان ها باب نبود اما در این دهه‌های اخیر برای راهنمایی بیشتر بیماران و مراجعه‌کنندگان و همچنین به دلیل گستردگی مراکز درمانی و بیمارستان ها امروزه بیمارستان ها
برای بهبود موضوع مسیریابی اقدام به سفارش انواع تابلو بیمارستانی درداخل و محوطه بیمارستان نموده‌اند

ادامه مطلب 

تابلوهای بیمارستانی، نشانه‌هایی هستند که چون با کلمات قابل‌فهم و ساده نوشته‌شده‌اند، در کمترین زمان ممکن  صحیح‌ترین مسیر را به بیمار یا همراه او نشان می‌دهد. این تابلوهای آگاهی‌دهنده، اغلب بر دیوارها نصب و یا در بالای دیواری قرار دارند که امکان دید گسترده را برای عموم فراهم کرده باشد.
 
یکی از مهم‌ترین مراکزی که نیاز به تابلو راهنما دارند، بیمارستان‌ها هستند. این تابلوها درواقع شامل نشانه‌های آدرسی هستند که به بیماران یا کارکنان بیمارستان، اطلاعاتی مانند شماره اتاق یا سالن موردنظر را نشان می‌دهند.  بنابراین می‌توان نکته هایی از اهمیت تابلوهای نصب‌شده بر دیوار (معمولاً با 120 درجه زاویه دید) بیان کرد. در این قسمت  با ما همراه باشید تا راه حفظ اعتبار و افزایش رضایت بیماران از خدمات ارائه‌شده در حوزه تابلو بیمارستانی را  برایتان شرح دهیم.
تابلو بیمارستانی که در اغلب مکان‌ها با پس‌زمینه‌ای آبی یا سفید مشخص‌شده‌اند، با زبان کلمات و فلش‌ها شما را به ساده‌ترین مسیر ممکن برای رسیدن به پزشک موردنظر خود راهنمایی می‌کنند. مجموعه‌ای از انتخاب‌ها و گزینه‌های مختلف برای مراجعین مطرح‌شده تا آن‌ها را از سردرگمی نجات دهد. تابلو های بیمارستانی اغلب بر قسمت بالایی دیوارها یا سردر دفترها یا مطب‌های پزشکان نصب و تعبیه‌ شده‌اند و ماهیت اطلاع‌رسانی بسیار مفید و مؤثری دارند.
 
اهمیت تابلو بیمارستانی:
اهمیت این تابلوهای مسیریابی به‌ این‌ علت است که بیمارستان خدمات خود را معرفی و آدرس دریافت این خدمات را با فلش یا نمادهای مختلف نیز نشان می‌دهد. بنابراین تابلو بیمارستانی، نقش مهمی در جلب رضایت مراجعین نسبت به خدمات و کیفیت خدمات بیمارستان خواهد داشت.
نکته‌ی جالب اینجاست که این تابلوهای راهنما، مانند فردی سخنگو عمل می‌کنند و با راهنمایی سریع افراد، علاوه بر کاهش استرس و اضطراب، نیاز آن‌ها به پرسش و جو از افراد مختلف را نیز کاهش می‌دهد. به همین دلیل است که در سال‌های اخیر، توجه زیادی به اندازه‌ی کلمات تابلو  بیمارستانی، وجود تصویری گویا در کنار این کلمات، میزان نوردهی و حتی جای‌گزاری این تابلوها شده است.

البته وجود اتاق‌ها و قسمت‌های مختلف سازمانی در بیمارستان‌ها، لزوم داشتن تابلوهای راهنمای باکیفیت و آگاهی‌رسان را حتی برای پزشکان و کارکنان اداری بیمارستان نیز مشخص می‌کند. زیرا آن‌ها هم علیرغم آشنایی و تعامل زیاد با این محیط، به تمام بخش‌های بیمارستان مراجعه نکرده‌اند و این آگاهی‌رسانی،  مانع اتلاف وقت پزشکان، کارکنان و مراجعین محترم خواهد 

ادامه مطلب ⇐

راهنمای طبقات

گالری تابلوی راهنمای طبقات

آخرین مطالب وب سایت

همین الان آنلاین سفارش بدهید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

تمامی حقوق این وب سایت مربوط به شرکت پرتو آوران سما  sama-sign میباشد

Call Now Buttonتماس با شرکت سما ساین