سما ساین
منو موبایل

سما ساین

تابلو راهنمای طبقات

تابلوی راهنمای طبقات

برای راهنمایی مراجعین، در هر ساختمان از تابلو راهنمای طبقات استفاده می‌شود. در تابلو راهنمای طبقات تمام طبقات ساختمان با کاربری آن ذکر شده است به علاوه کاربری هر اتاق در هر طبقه نیز مشخص می‌شود. این نوع تابلو، از جنس‌های متفاوتی نظیر شیشه، فلز، پلاستیک و…  تهیه می‌گردد. این مواد شاکله یا استراکچر تابلو راهنمای طبقات را شکل می‌دهد. چاپ بر روی آنها به وسیله دستگاه‌های بسیار پیشرفته لیزری صورت می‌گیرد.

تابلوی راهنمای بیمارستانی

امروزه نقش تابلو راهنما در بیمارستان ها، درمانگاه ها و.. برای راهنمایی بهتر شهروندان و بیماران قابل انکار نیست. در بیمارستان ها این نقش پر رنگ تر و مهم تر جلوه می‌کند، بیماران و همراهان بیماران در هنگام مراجعه به بیمارستان به دلیل حال جسمی و روحی نامطلوب از سردرگم شدن در بخش های مختلف بیمارستان بیزارند. در این مقاله قصد داریم بپردازیم به توضیح دقیق و تخصصی برند سماساین تولید کننده انواع تابلو بیمارستانی با کیفیت در جدیدترین طرح‌ها با تیم و کادری مجرب و متخصص در امر تولید تابلو بیمارستانی بسیار حرفه‌ای و سازمان‌دهی شده که اقدام به تولید تابلو بیمارستانی مرغوب می‌کند. مجموعه سما با برند تجاری سما ساین با بهره گیری از تیم حرفه ای و کادری مجرب با استفاده از دستگاه‌ها و ماشین آلات تجهیز شده و پیشرفته با کیفیتی فوق العاده اقدام به تولید تابلو بیمارستانی در انواع سایز و مدل ها با تکیه بر تجربه چندین ساله و تیم و کادر مجرب فعالیت خود را در این زمینه ادامه می‌دهد.
در گذشته استفاده از تابلوها زیاد در بیمارستان ها باب نبود اما در این دهه‌های اخیر برای راهنمایی بیشتر بیماران و مراجعه‌کنندگان و همچنین به دلیل گستردگی مراکز درمانی و بیمارستان ها امروزه بیمارستان ها
برای بهبود موضوع مسیریابی اقدام به سفارش انواع تابلو بیمارستانی درداخل و محوطه بیمارستان نموده‌اند.

آنچه در مورد تابلوهای بیمارستانی باید بدانید:

 

انواع جنس های تابلوهای راهنمای طبقات:

  • شیشه ای
  • فلزی
  • پلاستیک
  • ...