• تلفن دفتر مرکزی: 02177612969
منو

تابلو تبلیغاتی

سما ساین

همه در مسیر مقصد

تابلوی تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی محصولاتی می باشند که تمامی شغل ها و رشته های گوناگون به آن نیاز دارا هستند .

و در دوران های هنگامی گوناگون تابلو پیشنهاد میدهند . مجموعاَ تمامی تابلوهای سفارشی بوسیله شغل ها گوناگون به یک طرح و رنگ نیستند و هر کسی با دقت به سلیقه و همینطور کسب و کار خویش تابلو تبلیغاتی متبوع خویش را تعیین و پیشنهاد میدهد .

 در تعیین تابلو تبلیغاتی این دو قضیه یعنی ذوق وسلیقه مشتری و همینطور کسب و کار و رشته فرد زیاد تاثیرگذار است . شغل و فن توصیه دهنده تابلو , بر روی صورت تابلو , مقدار تابلو و گونه تابلو تبلیغاتی تاثیر گذار است . اما لازم به ذکر است که برای کارهای گوناگون در تعیین تابلو تبلیغاتی هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر تابلویی با هر مقدار و برنامه ای که بخواهند می‌توانند توصیه دهند .

چیزی که در اینجا آیتم برسی ما هست توصیه تابلو به طور معمول و شایع برای شغل ها گوناگون است . به عنوان مثال تابلوهای تبلیغاتی که پزشکان توصیه عرضه می کنند به طور معمول تابلو های ۶۰*۶۰ است که اکثر اوقات پزشکان از تابلوهایی با این میزان به کارگیری می نمایند . تابلوهایی با این سبک با اسم “ تابلو پزشکان ” دربین همیاران تابلوساز پر اسم و رسم میباشد .

همینطور بعضا از شغل ها عشق و علاقه دارا هستند که تصاویر تولیدات و خدماتشان با وضوح مضاعف بالابر روی تابلو اکران داده شود در‌این موقعیت ما پیشنهاد می کنیم که از تابلوهای led مصرف شود . همینطور بعضی می‌خواهند تابلوهای نادر مصرف و در عین هم اکنون خوشگل و کیفیت خوب داشته باشند که با این حالت ما تابلوهای چلنیوم و فلکسی را سفارش میدهیم . قرار دادن مهتابی در پشت تابلوهای چلنیوم و فلکسی زیبایی این تابلوها را اکثر خواهد کرد .

مورد ها دیگری هم موجود هست که در تعیین صورت , مقدار و گونه تابلو تبلیغاتی تاثیرگذار است اعم از این مورد ها هزینه تابلو , موردها مرتبط با جواز نصب تابلو از شهرداری ها و مکانی که می بایست تابلو تبلیغاتی نصب شود هم حیاتی است .

تابلو تبلیغاتی

گالری تابلو تبلیغاتی

آخرین مطالب وب سایت

همین الان آنلاین سفارش بدهید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

تمامی حقوق این وب سایت مربوط به شرکت پرتو آوران سما  sama-sign میباشد

Call Now Buttonتماس با شرکت سما ساین