سما ساین
منو موبایل

سما ساین

تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی محصولاتی می باشند که تمامی شغل ها و رشته های گوناگون به آن نیاز دارا هستند .

و در دوران های هنگامی گوناگون تابلو پیشنهاد میدهند . مجموعاَ تمامی تابلوهای سفارشی بوسیله شغل ها گوناگون به یک طرح و رنگ نیستند و هر کسی با دقت به سلیقه و همینطور کسب و کار خویش تابلو تبلیغاتی متبوع خویش را تعیین و پیشنهاد میدهد.

 در تعیین تابلو تبلیغاتی این دو قضیه یعنی ذوق و سلیقه مشتری و همینطور کسب و کار و رشته فرد زیاد تاثیرگذار است.

شغل و فن توصیه دهنده تابلو , بر روی صورت تابلو , مقدار تابلو و گونه تابلو تبلیغاتی تاثیر گذار است . اما لازم به ذکر است که برای کارهای گوناگون در تعیین تابلو تبلیغاتی هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر تابلویی با هر مقدار و برنامه ای که بخواهند می‌توانند توصیه دهند.

چیزی که در اینجا آیتم برسی ما هست توصیه تابلو به طور معمول و شایع برای شغل ها گوناگون است . به عنوان مثال تابلوهای تبلیغاتی که پزشکان توصیه عرضه می کنند به طور معمول تابلو های ۶۰*۶۰ است که اکثر اوقات پزشکان از تابلوهایی با این میزان به کارگیری می نمایند . تابلوهایی با این سبک با اسم “ تابلو پزشکان ” دربین همیاران تابلوساز پر اسم و رسم می باشد.

همینطور بعضا از شغل ها عشق و علاقه دارا هستند که تصاویر تولیدات و خدماتشان با وضوح مضاعف بالابر روی تابلو اکران داده شود در‌این موقعیت ما پیشنهاد می کنیم که از تابلوهای led مصرف شود . همینطور بعضی می‌خواهند تابلوهای کم مصرف و در عین هم اکنون خوشگل و کیفیت خوب داشته باشند که با این حالت ما تابلوهای چلنیوم و فلکسی را سفارش میدهیم . قرار دادن مهتابی در پشت تابلوهای چلنیوم و فلکسی زیبایی این تابلوها را اکثر خواهد کرد.

مورد ها دیگری هم موجود هست که در تعیین صورت , مقدار و گونه تابلو تبلیغاتی تاثیرگذار است اعم از این مورد ها هزینه تابلو , موردها مرتبط با جواز نصب تابلو از شهرداری ها و مکانی که می بایست تابلو تبلیغاتی نصب شود هم حیاتی است.

 

پیشنهاد سما ساین برای تابلوهای تبلیغاتی

  • تابلوهای تبلغاتی کم مصرف: چلنیوم و فلکسی
  • خاص و با وضوح و روشنایی بالا: LED