تهران، خیابان دکتر شریعتی، پایین تر از بهار شیراز،پلاک361،طبقه2، واحد 5
تلفن: 77613713 ـ 77612969 فکس: 77624384
info@samasign.com

ایمنی

همه در مسیر مقصد

 

امروزه استفاده از علائم ایمنی فوتولومینسنت جهت اخذ پایان کار و تائیدیه سازمان آتش نشانی و همچنین دریافت ISO ضروری می باشد. شرکت پرتوآوران سما، با تجهیزات پیشرفته خود تمامی تابلوهای ایمنی مورد نیاز را با بالاترین کیفیت ممکن تولید کرده و تمامی استاندارد های لازم را در این پروسه رعایت می کند.
مواد اولیه این محصولات نیز دارای استاندارد های ASTM E2073 آمریکا و 67510 DIN آلمان می باشند که حداقل هایی را در مورد محاسبه شدت نور ارائه کرده اند. تمامی تابلو ها از جنس پلکسی گلاس و با ضخامت سه میلی متر بوده و قابلیت جذب و نشر نور محیط و بازتابش آن در تاریکی را دارند.

مواد فوتولومینسنت استفاده شده در این تابلوها تحت پوشش پلکسی گلاس شفاف (شیشه ای) با ضخامت سه میلی متر محافظت شده و طی این فرآیند این مواد از هرگونه آسیب احتمالی و از بین رفتن در امان خواهند بود. مواد اولیه استفاده شده در این محصولات بین المللی، ترکیباتی از اکسیدهای آلومینیوم و مواد معدنی بوده که باعث بوجود آمدن خاصیت بازتابش نور می شود و سالیان سال عمر کرده و چرخه جذب و نشر نور در آنها اتفاق می افتد. تمامی محصولات و علائم ایمنی این مجموعه منطبق با استاندارد بین المللی 7010.2012 ISO می باشد. این استاندارد جدید ترین استاندارد در حوزه ایمنی و سلامت در اروپا می باشد که بر اساس اعلامیه کمیته اجرایی علائم ایمنی و سلامت HSSA ،کلیه اعضا موظف به اجرای آن می باشند.